Producent systemów rynnowych z blach cynkowo-tytanowych, miedzianych i ocynkowanych.

W ofercie posiadamy:

Orynnowanie:
– cynkowo-tytanowe z blach naturalnych i patynowanych
– miedziane
– ocynkowane

Obróbki blacharskie

Blachy w arkuszach i krążkach:
– cynk-tytan (naturalne i patynowane)
– miedziane
– aluminiowe
– ocynkowane
– powlekane

Pokrycia dachowe:
– rąbek stojący
– łuska dachowa

Akcesoria i ozdoby dachowe

O firmie….

Spółka EURO-DACH powstała w roku 1997 jako firma rodzinna zajmująca się sprzedażą systemów rynnowych z blach cynkowo-tytanowych oraz miedzianych. W późniejszym czasie do oferty zostały wprowadzone także rynny z blachy ocynkowanej.

Od samego początku swojej działalności firma stawiała na wysoką jakość zarówno towarów jak i obsługi klienta.

Przez lata inwestowaliśmy w rozwój firmy rozbudowując i modernizując park maszynowy oraz hale produkcyjne i magazynowe. Swoją działalność stopniowo poszerzaliśmy o własną produkcję. Obecnie nasz park maszynowy składający się z profilarek, zaginarek, rozwijarek, gilotyn czy też maszyn do produkcji rynien i rur pozwala nam w pełni zrealizować w krótkim czasie większość zamówień..

Własna flota samochodów dostawczych, pozwala nam dostarczyć zamówione materiały na terenie całego kraju w ściśle umówionym terminie.

Nasza działalność została dostrzeżona i doceniona czterokrotnym wyróżnieniem „Gazele Biznesu” przyznawanym przez „Puls Biznesu”. Jest to ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się  małych i średnich firm w Polsce.

Dewiza naszej firmy to jakość, rzetelność i terminowość.

Doceniają nas nie tylko klienci…

…ale również ekonomiści.

Jest nam niezmiernie miło, że już czterokrotnie zostaliśmy wyróżnieni tytułem Gazeli Biznesu. Ten prestiżowy ranking, powstaje od 2000 roku. Za jego tworzenie odpowiada dziennik Puls Biznesu oraz wywiadownia gospodarcza COFACE Poland.

Kontakt >

Gazela Biznesu

Przede wszystkim zaufanie